Podbablje Portal - Sve iz Podbablja na jednom mjestu!

Priča o najvažnijoj sporednoj stvari na svitu koju svojataju vridni, nadobudni Triljani tvrdeći kako se najprije u vrime Rima igrao nogomet na ledinama uz Cetinu.

Više...

KAMEN KOD KUĆE, A CROATIA I IMOTSKI U GOSTIMA PO BOD

1. Kamen Split

KAMEN KOD KUĆE A CROATIA I IMOTSKI U GOSTIMA PO BOD

U osmom kolu HNL jug, gostovanje Splita u Ivanbegovini napunilo je gledalište do zadnjeg mjesta. Bilo je pjesme i beštime, dobre igre i grešaka, naročito sudačkih.

Više...

Danas u Ivanbegovini: Kamen protiv Splita

kamen split

Nakon nedjeljnog remija u Stobreču protiv domaćeg Primorca i vrijednog boda osvojenog na neugodnom gostujućem terenu, već danas sve ljubitelje Kamena na domaćem terenu u Ivanbegovini, očekuje prava nogometna poslastica u vidu gostovanja prošlogodišnjeg prvoligaša RNK "Split".

Više...

GOSPIN DOLAC OBASJALO SUNCE

001. IM

Nakon startnog niza loših utakmica Imotskog u Gospinu docu, dogodila se jedna koju je obasjalo sunce a i bravurozne obrane vratara Hrvoje Ćubića.Toni Tomas je već na samom startu u 6. Minuti zaštambiljao rezultat za pobjedu od 1:0.

Više...

Kamen tvrd ko Kamen

1. K-N

Kamen - Neretvanac 2:0

Ove subote u Ivanbegovini  u 5. Kolu 3. HNL jug, kod Kamena je  gostovao tradicionalno težak protivnik iz neretvanskog kraja. Iako je Neretvanac iz Opuzena loše startao ovu sezonu nije na odmet  bilo ući u igru sa dobrom dozom opreza što je pokazalo prvo poluvrijeme utakmice.

Više...

U IMOTSKOG I JUNAKA IGRA TANKA

IMOTSKI - JUNAK

Otužna slika na Gospinu docu

Imotski i Junak u Gospinu docu su podijelili bodove, odnosno niti jedna od ekipa nije niti zaslužila više od boda prikazanom igrom. Imotski je imao nekoliko prilika u prvom poluvremenu ali ne od izrađenih akcija već iz kornera od kojih je jedan udarac glavom Mić-a bio koliko toliko blizu pogotka.

Više...

Reflektori i na runovićkom Pojilu

Poilo

Nakon dobrog starta NK Mračaj, u novu nogometnu sezonu, uprava kluba odlučila je stvoriti bolje uvjete koji će zadovoljavat potrebe treninga za osam kategorija igrača koji svakodnevno treniraju na runovićkom nogometnom igralištu Pojilo. Između ostalog, postavljaju se reflektori pa će Pojilo uz vinjansko i zmijavačko biti treće igralište u Imotskoj krajini sa rasvjetom. Investicija je sponzorskog karaktera, uprava će objaviti ime sponzora kada reflektori zasvijetle.

Više...

Kamen kod kuće izvukao bod

1. Kam

Kako god, Kamen je kod kuće izvukao bod

U nogometnoj utakmici 3. Kola 3. HNL jug u Ivanbegovini  Između Kamena i Hrvaca, prijetili i golovi i kiša, a ništa nije palo, tek je bilo propuha i ljutiti komentara.

Više...

Širokom Brijegu 25. turnir "Ante Bruno Bušić" u Vinjanima

brunobusic17 1

U finalu 25. memorijalnog turnira Ante Bruno Bušić igranog u Donjim Vinjanima igrali su NK Široki Brijeg i NK Rudeš. Širokobriježani su pobjedili nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca 7:6 dok je u regularnom dijelu bilo 3:3.