Podbablje Portal - Sve iz Podbablja na jednom mjestu!

Rudešu Kamen ipak tvrd orah

Podijeli sa prijateljima!

lopta

Pred oko 150 gledatelja na domaćem stadionu u Ivanbegovini, NK Kamen odigrao je pripremnu prijateljsku utakmicu protiv drugoligaša NK Rudeš koja je završila nerješenim rezultatom 1:1.

Kamen je imao terensku nadmoć prvih 30-ak minuta, a mrežu domaćina zatresao je Hrvatin Gudelj, već oko desete minute utakmice. Pred kraj prvog dijela nekoliko prilika imali su i gosti, ali izjednačiti su uspjeli tek u drugom dijelu za konačnih 1:1.

NK Rudeš je prošlu sezonu u 2. HNL završio na trećem mjestu, a u zadnjem kolu  je s 1:0 pobjedio tada prvog na tablici, sada i prvoligaša Hrvatskog Dragovoljca iz Novog Zagreba. S ovim rezultatom naš trećeligaš može biti prilično zadovoljan budući da su domaći igrači pružali dobar otpor  ovosezonskom pretendentu za osvajanje druge lige. Za goste iz Rudeša nastupio je i Silvije Begić, prošlosezonski prvotimac Kamena kojeg je put odveo na sjever, upravo prema Rudešu.

Važno je napomenuti da je Kamen opravdao riječi svojih čelnih ljudi koje glase da: "U Ivanbegovini nijedan gost nije favorit".